"Олександрія" за дві хвилини розібралася з "Ворсклою" та наздогнала "Шахтар" у турнірній таблиці

Дублем відзначився Євген Банада.

"Олександрія" продовжує дивувати у цьогорічному розіграші української Прем'єр-ліги.

Зазнавши єдиної поразки за перші п'ять турів чемпіонату, підопічні Володимира Шарана знову встали на переможний шлях.

"Городяни" у рамках 6 туру внутрішньої першості впевнено здолала вдома полтавську "Ворсклу" з рахунком 2:0. Господарі вийшли вперед на 15 хвилині зустрічі - Євген Банада вдало замкнув навіс з кутового від Кирила Ковальця.

Не встигли гості отямитися, як "Олександрія" вдруге відзначилася у сітці воріт Богдана Шуста. Банада на 17 хвилині зробив дубль після удару по порожніх воротах з близької відстані.

Зробивши потрібний результат ще у першій половині протистояння, "Олександрія" впевнено довела гру до перемоги. Цікаво, що вперше за два роки на поле вийшов захисник "Олександрії" - Станіслав Микицей. Він відбував дискваліфікацію через допінг.

Таким чином, перемігши полтавчан, команда Шарана наздогнала донецький "Шахтар" у турнірній таблиці УПЛ. Наразі обидві команди мають у своєму активі по 15 балів. Що стосується "Ворскли", якій дуже скоро доведеться грати у Лізі Європи, то вони залишилися з 6 очками.