Олімпіада-2010. Український біатлоніст фінішував 5-м у спринті

Андрій Дериземля, показавши другу швидкість і зробивши два промахи, посів п'яте місце у споринті.

Вістлер продовжує підносити сюрпризи! У неділю на Олімпіаді відбувся чоловічий спринт, і, як і у суботній жіночій гонці, на вищому щаблі п'єдесталу пошани опинився абсолютно несподіваний персонаж.

Француз Венсан Жей засоромив прогнозистів, що абсолютно не розглядали його в числі претендентів на нагороди. Взагалі для Венсана нинішня олімпійська траса є по-справжньому щасливою: обидві перемоги в кар'єрі 24-річного француза відбулися саме тут. Пора перебиратися у Вістлер на постійне місце проживання:)

Другим став Еміль Свендсен, третім - хорват Яков Фак, що додав до торішньої бронзі чемпіонату світу медаль такого ж достоїнства на Олімпійських іграх.

Ми ж відзначимо відмінний виступ Андрія Дериземлі - п'яте місце, що стало найкращим результатом для Андрія серед його виступів на Олімпіадах, але ж Ванкувер - вже четверті Ігри лідера нашої чоловічої команди. Сьогодні Андрій показав другу швидкість на дистанції! Ех, якби не два абсолютно необов'язкових промахи.

Для інших наших хлопців гонка вийшла неймовірно складною, в першу чергу через те. що погіршилися погодні умови, і в цьому сенсі 22-е місце Сергія Седнєва і потрапляння в очкову зону Сергія Семенова - подібне подвигу. Взагалі, погода стала чи не вирішальним чинником у сьогоднішній гонці. Красномовний факт: у першій десятці лише одна людина зі стартовим номером нижче 15-го!

А легенда світового біатлону Уле-Айнар Бйорндален з 4-ма промахами посів 14-е місце.

У понеділок на Іграх у Ванкувері - у біатлоністів буде день відпочинку , а вже у вівторок - гонки переслідування серед чоловіків і серед жінок, у яких ми будемо тримати кулаки за наших дівчат і хлопців, і, напевно - в першу чергу за Андрія Дериземлю.

Олімпіада-2010. Чоловіки. Спринт (10 км)

1. Венсан Жей - Франція (0 +0) 24:07.8
2. Еміль Свендсен - Норвегія (1 +0) +12.2
3. Яков Фак - Словенія (0 +0) +14.0
...
5. Андрій Дериземля - Україна (2 +0) +40.7
22. Сергій Седнєв - Україна (0 +0) +1:49.4
33. Сергій Семенов - Україна (0 +1) +2:12.7
77. В'ячеслав Деркач - Україна (0 +3) +4:15.1

Читайте також:

Американці вийшли в лідери Олімпіади у Ванкувері

Українські біатлоністки провалили першу гонку Олімпіади

Олімпіада-2010. У Ванкувері затримано десятки дебоширів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: