Олімпіада-2022 вб'є український спорт

Віце-спікер ВР Микола Томенко вважає, що ідея проведення в Україні зимових Олімпійських ігор у 2022 році є неадекватною і знищить український зимовий спорт.

Микола Томенко
УНІАН
Томенко проти Олімпіади в Карпатах
Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що ідея проведення в Україні зимових Олімпійських ігор у 2022 році є неадекватною і знищить український зимовий спорт. Про це віце спікер заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Для мене весь час було загадкою, звідки з'явилася ця неадекватна ідея зимової олімпіади. Чому неадекватна? Тому що не можна будувати за державні кошти об'єкти для неіснуючих в Україні видів спорту", - сказав Томенко.

Томенко пояснив, що в Україні досить розвинені лише кілька зимових видів спорту, серед яких, зокрема біатлон. "Якщо ця олімпіада, не дай Бог буде, вона ліквідує весь український спорт. Тому що вкинути всі гроші в те, щоб розрити Карпати і побудувати спортивні об'єкти для видів спорту, яких в Україні немає ... це викинути бюджетні кошти в нікуди", - вважає Томенко.

На думку Томенка, одним із мотивів, за якими президент Віктор Янукович заявив про намір України провести зимову олімпіаду в 2022 році, є бажання глави держави не відставати від Росії, яка буде приймати зимову олімпіаду в 2014.

Нагадаємо, що в держбюджеті-2011 планується закласти близько 500 млн. доларів на підготовку до проведення в України зимових Олімпійських Ігор у 2022 році.

Читайте також:

Україна витратить на підготовку до Олімпіади більше всіх країн

У бюджет закладуть 500 млн дол. на Олімпійські ігри у Карпатах

Янукович попросив Мєдвєдєва допомогти з Олімпіадою в Карпатах

Представлено проект зимової Олімпіади в Карпатах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: