Олімпійський комітет не оцінив ідею відкриття борделю заради Ігор - 2012

Олімпійський комітет пригрозив судом новозеландському спортсмену, який відкрив бордель, щоб зібрати кошти для участі в Олімпійських іграх-2012.

Національний олімпійський комітет (НОК) Нової Зеландії погрожує подати до суду на 23-річного Логана Кемпбелла, який щоб забезпечити собі участь в лондонських Олімпійських іграх-2012 в змаганнях по тхеквондо, відкрив в Окленді дім розпусти.

З допомогою "клубу класу люкс для джентльменів" Кемпбелл сподівається заробити близько 200 тисяч доларів, що, на його думку, дозволить йому повністю відволіктись від думок про матеріальну сторону питання і зосередитися на тренуваннях.

Проте, за словами генерального секретаря НОК Баррі Майстера національний олімпійський рух і заробіток Кемпбелла у жодному випадку не повинні асоціюватися між собою.

"Виходячи з того, що Олімпійські цінності базуються на дружбі і взаємній повазі, ми повинні визнати, що Ваші дії з ними абсолютно несумісні, -йдеться в листі Майстера Кемпбеллу. - Ваш "бизнес" з використанням олімпійських асоціацій повинен припинитися негайно, інакше НОК буде вимушений почати проти вас судову справу".

У свою чергу, Кемпбелл, що вже брав участь в Олімпійських іграх в Пекіні, заявив на місцевому телебаченні, що не бачить в своєму занятті нічого поганого, і сам пригрозив НОК судовим процесом. Адже проституція і публічні будинки вважаються в Новій Зеландії законним видом діяльності.

Читайте також:

Україна візьме участь в Олімпійських іграх-2010

Ігри-2014 відбудуться в Сочі!

В німецьких борделях запровадять знижки для велосипедистів

Періс Хілтон купила бордель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: