"Олімпійський" оживе в червні 2011 року

Завершення будівельно-монтажних робіт заплановане на грудень 2010 року, а введення стадіону в експлуатацію – у червні 2011 року.

На спільному засіданні архітектурно-містобудівні ради Мінрегіонбуду та Головархітектури м. Києва 23 квітня схвалили архітектурну частину проекту "Реконструкція існуючих та будівництво нових об'єктів НСК "Олімпійський".

Проект, розроблений німецькою проектною компанією GMP, представив її керівник - Крістіан Хоффманн.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко охарактеризував підготовку НСК "Олімпійський" до проведення фінальної частини чемпіонату Європи-2012 як один з найдорожчих інфраструктурних об’єктів, які реалізуються за державні кошти.

Зазначимо, що реконструкція головної спортивної арени країни обійдеться бюджету майже в 3 мільярди гривень.

Юрій Павленко перерахував п’ять особливостей проекту. Це, по-перше, його відповідність стандартам та вимогам УЄФА. По-друге, генпідрядник та генпроектант тісно співпрацюють з європейськими компаніями-консультантами. По-третє, вирішені питання безпеки та евакуації глядачів, а також питання комфортності. По-четверте, розрахована можливість самоокупності та багатофункціонального використання комплексу. По-п'яте, для цього проекту характерне швидке та оперативне прийняття рішень.

Як зазначив головний архітектор компанії GMP, унікальним архітектурним елементом оновленого стадіону буде вантово-мембранна конструкція навісу над трибунами. Для захисту глядачів від атмосферних опадів та сонця проектом передбачена світлопрозора синтетична мембрана, яка розтягнута сталевими канатами.

Реконструкція стадіону "Олімпійський" також передбачає оновлення футбольного поля, бігових доріжок, легкоатлетичних секторів, а також будівництво нових приміщень для футболістів та легкоатлетів.

Значно збільшиться кількість приміщень та місць для представників ЗМІ (924 – для преси, 105 – для коментаторів).

Проектом передбачається створення нових зон для вболівальників та допоміжних приміщень для їх обслуговування (1708 місць для VIP-гостей, кіоски, буфети, санітарні вузли, каси, магазини фан-символіки та ін.) Стадіон розрахований на 69 004 глядачі.

Згідно спеціальних вимог УЄФА до стадіону класу "Еліт" розроблена нова концепція шляхів переміщення глядачів та їх евакуації з трибун та території комплексу. Розробник проекту запропонував створити кільцеву перехідну галерею для організації підходів та евакуації глядачів другого ярусу.

Поле стадіону буде засаджено натуральною травою та обладнано потужною системою автоматичного зрошення та дренажу.

Завершення будівельно-монтажних робіт заплановане на грудень 2010 року, а введення стадіону в експлуатацію – у червні 2011 року.

Члени містобудівних рад підтримали та схвали проект реконструкції стадіону НСК "Олімпійський", але наголосили на необхідності впорядкування прилеглих до стадіону територій.

Читайте також:

НСК "Олімпійський" подорожчав на 700 мільйонів

Польща не встигає з підготовкою до Євро-2012

Григорій Суркіс: Євро-2012 має бути проведене у форматі 4-4

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: