"Олімпійський" подорожчав на мільярд гривень

Міністерство сім'ї, молоді та спорту пропонує збільшити кошторис реконструкції стадіону до 3,2 мільярда гривень.

17-го червня Кабінет Міністрів має затвердити остаточний кошторис реконструкції головної арени України – НСК "Олімпійський".

Як повідомив міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко, Міністерство сім'ї, молоді та спорту пропонує збільшити кошторис реконструкції стадіону до 3,2 мільярда гривень. Разом з тим Крупко зазначив, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, перед тим як прийняти остаточне рішення щодо збільшення кошторису, сьогодні вислухає висновки Контрольно-ревізійного управління (КРУ).

"Керівник КРУ Микола Сивульський має перевірити розрахунки", - сказав міністр.

В той же час, народні депутати - члени Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з перевірки дотримання законодавства при проведенні реконструкції спорткомплексу НСК «Олімпійський» висловили сумніви в доцільності збільшення вартості стадіону.

Депутати звернули увагу на те, що головна арена України, на якій повинні пройти фінальні матчі континентальної першості, дорожчає з кожним місяцем. За рік її ціна виросла практично вдвічі. Первісна вартість стадіону була затверджена в розмірі 1,5 мільярда гривень. Згодом виросла до 2,1 мільярда. Тепер профільне міністерство ратує за виділення 3,2 мільярда гривень. Для порівняння, у Донецьку за 1,5 мільярда гривень був побудований новий стадіон і виконані всі роботи в прилеглих до нього зонах. У Дніпропетровську - за 800 мільйонів гривень.

Зазначимо, що Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко не став розкривати вартість стадіону. "Ще продовжується незалежна перевірка тимчасової слідчої комісії, і Міністерство фінансів України до сих пір перевіряє всі до кожної цифри. І поки не буде остаточного рішення, я не буду коментувати жодного кошторису", - резюмував Павленко.

Читайте також:

Нам ли нужен Евро-2012?

Янукович: будемо боротися за включення Одеси і Дніпропетровська в Євро-2012

Суркіс: Україна отримала останнє попередження від УЄФА

В Україні створено новий керівний орган Євро-2012

Гостей Євро-2012 поселять в гуртотижках і селах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: