"Олімпійський" зробив майже все, щоб провести фінал Євро-2012

Міністр Павленко доповів, що НСК "Олімпійський" відповідає майже всім вимогам УЄФА, необхідним для проведення матчів високого рівня.

На київському НСК "Олімпійський" на сьогодні виконано майже всі вимоги УЄФА для того, щоб фінальний матч чемпіонату Європи з футболу 2012 року відбувся тут.

Про це заявив міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко. Урядовець нагадав, що після останнього засідання виконкому УЄФА минулої весни до НСК "Олімпійський" було висунуто 12 вимог, які Україна повинна була виконати до 31 серпня, щоб фінальний матч відбувся в Києві.

"Майже всі 12 вимог, поставлених УЄФА, вже виконано на сьогодні. До 31 серпня будуть виконані всі вимоги, висунуті УЄФА до НСК "Олімпійський", - сказав міністр.

За його словами, це буде хорошим аргументом на користь того, щоб фінал Євро-2012 проходив у Києві.

Міністр також повідомив, що найближчим часом в Інтернеті розпочнеться трансляція робіт з реконструкції стадіону: на "Олімпійському" вже встановлено 4 веб-камери.

Нагадаємо, нещодавно директор турніру "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський заявив, що немає підстав вважати, що УЄФА відбере у Києва право на проведення фіналу Євро-2012.

Раніше рішення УЄФА розмістити трансляційний центр Євро-2012 у Варшаві, а не Києві, стали підставою для чуток про те, що фінал Євро-2012 пройде у польській столиці.

Читайте також:

Директор Євро-2012 заперечив, що в України відберуть чемпіонат

Фінансування Євро-2012 урізане на 4,5 мільярда доларів

Будівельники з "Олімпійського" попередили про зрив Євро-2012

Платіні: я можу забрати в України Євро-2012

ВідеоПавленко про НСК "Олімпійський"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: