Олімпійську чемпіонку Ванкувера роздягнули догола

Співробітники WADA змусили олімпійську чемпіонку Шарлотту Каллу роздягтися догола і повністю обстежили її тіло.

22-річна шведська лижниця Шарлотта Калла, яка стала Олімпійською чемпіонкою на індивідуальній гонці на 10 км, розповіла про емоційний стрес, який вона пережила напередодні гонки.

У суботу офіцери антидопінгової служби розшукали Шарлоту Калла в Олімпійському селищі у Вістлері і зажадали, щоб вона пройшла допінг-контроль. Всі атлети готові до таких несподіваних перевірок, але на цей раз тест був досить незвичним.

"Я думала, що звикла до допінг-контролю. Але цього разу вся процедура зайняла набагато більше часу, ніж звичайно", - заявила Шарлотта Калла.

Після здачі всіх тестів спортсменку змусили роздягтися догола і повністю обстежили її тіло. Причина, згідно якої Шарлотту піддали такій ретельній перевірці, - підозра на те, що вона використовує посудину з чужою сечею для здачі аналізів з тим, щоб приховати сліди застосування заборонених препаратів.

Коли спортсменка поцікавилася, на чому ґрунтуються ці підозри, їй відповіли, що є підстави вважати, що таке пристосування використовував, приміром, Дієго Марадона під час своєї професійної кар'єри футболіста.

Після допінг-контроля Шарлотта була так розчарована і пригнічена, що змушена була звернутися за допомогою до консультанта Олімпійського Комітету Швеції з питань поведінки та психологічних проблем спортсменів.

"Чого тільки не доводиться переносити професійним спортсменам", - дорікає Шарлотта Калла.

Ставши Олімпійською чемпіонкою, Шарлотта зробила офіційну заяву про те, що вона навіть рада, що її так ретельно перевірили тоді.

Читайте також:

Українські саночниці не потрапили у десятку

Гірськолижник ледве не збив людину під час спуску на Олімпіаді

Олімпіада у Ванкувері ризикує стати найгіршою в історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: