"Олімпік" помстився "Карпатам" та продовжив впевнено очолювати другу "шістку" чемпіонату

Львів'яни догравали цей матч вдесятьох.

Донецький "Олімпік" у рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги розгромив на виїзді львівські "Карпати" з рахунком 3:0.

Гості вийшли вперед перед самою перервою - Станіслав Біленький на 45-й хвилині вдало реалізував пенальті після фолу, який заробив на собі Руслан Кісіль

Карпати - Олімпік - 0:1. Відео голу Біленького

Подвоїли свою перевагу підопічні Романа Санжара за 6 хвилин до кінця основного часу - Генадій Пасіч вдало замкнув передачу у виконанні Артема Щедрого, зробивши таким чином рахунок на табло вже 2:0.

Карпати - Олімпік - 0:2. Відео голу Пасіча

Зазначимо, що на 63-й хвилині цього протистояння господарі залишилися у меншості - Леонід Акулінін отримав від головного арбітра вилучення за фол у центрі поля. Третє взяття воріт футболісти "Олімпіка" оформили вже за декілька миттєвостей до кінця гри - Артем Щедрий додав до гольової передачі ще забитий м'яч.

Отже, перегравши "Карпати", "Олімпік" помстився львів'янам за нещодавню поразку у рамках УПЛ. Наразі, в активі донеччан 31 бал та 1 місце у другій "шістці" турнірної таблиці. "Карпати", для яких ця поразка стала другою поспіль, залишилися з 19 очками на 5 сходинці другої "шістки".