"Олімпік" створив неймовірний камбек з "Карпатами" у чемпіонаті

Донеччани відігралися за чотири хвилини до кінця основного часу.

Донецький "Олімпік" у рамках 3 туру української Прем'єр-ліги вирвав нічию з львівськими "Карпатами".

Команда Олега Бойчишина першою відкрила рахунок у зустрічі - Франціско Ді Франко на 32 хвилині замкнув ідеальний навіс у виконанні Ореста Лебеденка з лівого флангу.

За чотири хвилини львів'яни подвоїли свою перевагу. Мар'ян Швед змістився з правого краю та завдав точного удару у верхній кут воріт голкіпера донеччан.

Вже у другій половині протистояння гості скоротили відставання до мінімуму - Антон Кравченко на 58 хвилині головою вдало замкнув навіс на ближню штангу після розіграшу штрафного.

Коли здавалося, що господарі втримають переможний результат, за справу взявся новачок донеччан - Тейшейра. Півзахисник гостей замкнув передачу від Євгена Пасіча після декількох помилок від футболістів "Карпат", принісши таким чином своїй команді нічию з рахунком 2:2. Після цієї гри в активі обох команд по чотири бали.

У наступному турі УПЛ "зелено-білі" зіграють з "Зорею", а "Олімпік" зустрінеться з ФК "Львів".