"Олімпік" завдяки фантастичному голу врятувався у грі зі "Львовом"

Дебютант УПЛ півтора тайму провів вдесятьох.

Донецький "Олімпік" врятувався у домашній грі зі "Львовом" у рамках 4 туру української Прем'єр-ліги.

Зазначимо, що сама гра завершилася з рахунком 1:1, а гості півтора тайму грали вдесятьох.

На 39 хвилині захисник "городян" Владислав Приймак отримав від головного арбітра друге попередження, яке автоматично перетворилося у вилучення.

Утім, це не завадило саме "Львову" першим відкрити рахунок у протистоянні - Володимир Адамюк на 68 хвилині вдало замкнув подачу зі штрафного у виконанні Сергія Вороніна.

Коли здавалося, що "Львів" втримає цей результат, за справу взявся Євген Пасіч, який на 86 хвилині здалеку поклав м'яч точно у верхній кут воріт. Блискавичний удар вдався футболісту донецької команди.

Таким чином, зігравши внічию, "Олімпік" набрав 5 балів та розташувався на 4 сходинці у турнірній таблиці. "Львів", своєю чергою, має на одне очко менше та посідає 7 місце.