"Олімпік" завдяки голу новачка перервав чотириматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті

Суперник донеччан догравав матч вдесятьох.

"Олімпік" у рамках 7 туру чемпіонату України здолав на виїзді дебютанта внутрішньої першості "Десну" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цьому протистоянні був забитий на самому початку другої половини зустрічі. Новачок донеччан Дмитро Білоніг, отримавши передачу з глибини поля, переправив ігровий знаряд точно у верхній кут опонента.

Зазначимо, що господарі догравали цей матч в меншості. Андрій Гітченко на 75 хвилині побачив перед собою друге попередження від головного судді та залишив свою команду вдесятьох.

Таким чином, перемігши "Десну", "Олімпік" перервав чотириматчеву безвиграшну серію в УПЛ. Тепер команда Романа Санжара має у своєму активі 9 балів. Що стосується "Десни", то вони залишилися з 7 очками.

Раніше "Олімпік" не зміг здолати "Карпати" (2:2), "Львів" (1:1), "Зорю" (1:1) та "Шахтар" (2:5).