Олімпійські ігри 2018. Хто виграв медалі сьомого змагального дня

Сьогодні розігрувалися медалі у 6 дисциплінах.

На Олімпіаді-2018, що триває у південнокорейському місті Пхенчхан, завершився 7-й день змагань.

16-го лютого було розіграно 7 комплектів нагород у 6 видах спорту: у гірськолижному спорті (жіночий слалом та чоловічий супергігант), скелетоні, лижних гонках (вільний стиль), ковзанярському спорті (5000 метрів), фристайлі (акробатика) та сноубордингу  (сноуборд-крос).

Після 7-го дня змагань на першому місці медального заліку залишилася Німеччина - в її активі 9 "золотих", 2 "срібних" та 4 "бронзові" нагороди. Друга позиція і найбільша кількість нагород у Норвегії - (6), (8), (5), усього -19.

У цей день Україна взяла участь у чотирьох видах: гірськолижний спорт, скелетон, лижні гонки та фігурне катання.

Отож, хто здобув медалі:

Скелетон / Чоловіки

1. Юн Сунгбін / Корея - 3:20.55
2. Микита Трегубов / ОСР* +1.63
3. Дом Парсонс / Велика Британія +1.65
... 12. Владислав Гераскевич +3.92

Зазначимо, що для Гераскевича цей виступ став дебютним на Олімпійських Іграх, а для нашої збірної його 12-та позиція наразі є найвищою.

3. Єва Самкова (Чехія)

Також відбулися змагання у фігурному катанні у чоловіків. Українець Ярослав Паніот показав 30-й результат у короткій програмі (46.58 балів). Він посів останнє місце і не зумів пробитися до довільної програми, яка відбудеться завтра, 17 лютого.