Олімпійський медаліст Беленюк розповів на що витратить кругленьку суму призових

Спортсмен розсекретив казус, що стався у Ріо-де-Жанейро.

Срібний призер Олімпіади в Ріо Жан Беленюк, якого Усик назвав героєм, не приховує факт допомоги російським спортсменам від суддів під час бою, йдеться у "Світському житті".

Чемпіон світу з греко-римської боротьби не знімає із себе відповідальності за невзяте золото.

"Коли ми боремося із російськими спортсменами, в них є серйозне лоббі у нашій міжнародній федерації, тому судді, частіше за все, їм допомагають трохи. У моєму випадку це також було, і будь-який професіонал по боротьбі побачить цю допомогу. Але це не знімає з мене відповідальності, що я не зміг перемогти у цьому двобої. У таких видах спорту як легка атлетика важко підсудити, тому що там все чітко. А там де існують судді, оцінки – спортивна гімнастика, художня – є поле, де можна розгулятися", - каже він.

Зірка спорту зазначив, що українська команда дуже здружилася на Олімпіаді та додав, що вони із Різатдіновою вважають себе переможцями.

"Ми всі – дорослі люди і розуміємо, як це відбувається. Тому ці медалі – наша перемога, насправді", - поділився борець із Катериною Осадчою.

Жан розповів, що умови проживання в Ріо були спартанські: спортсмен із тренером жили у малесенькій кімнатці. Крім того, спортсмен розсекретив казус, який стався у Ріо з одним із спортсменів.

"Там побили одного дзюдоїста з Нідерландів, якщо не помиляюся. Бронзового призера Олімпійських ігор побили, забрали гроші. Тому ми намагалися особливо не висовуватися", - зауважив Беленюк про поїздку на Копакабану.

Так як держава вже подарувала призеру Олімпіади квартиру, свої призові 85 тисяч доларів він планує витратити на ремонт у помешканні.

Нагадаємо, арбітр, який "вкрав" олімпійське чемпіонство у Беленюка, потрапив під розслідування.

ВідеоМи дорослі люди й розуміємо, як це відбувається: Жан Беленюк про суддівство на Олімпіаді

Залиште свій коментар

Наступна публікація