НСК "Олімпійський" подорожчав ще на мільярд гривень

Генеральний директор "Олімпійського" припускає збільшення вартості реконструкції стадіону до 4,2 мільярдів гривень.

Видатковий кошторис головної арени Євро-2012 столичного НСК "Олімпійський" продовжує зростати. Ще на минулому тижні була новина про те, що Кабмін збільшив кошторис реконструкції НСК майже на мільярд гривень, як тут же з'явилися нові цифри - 4,2 мільярди гривень.

З такими темпами важко уявити собі, скільки бюджетних коштів України піде на будівництво "золотого" для України стадіону. "Олімпійський" ризикує стати найдорожчим спортивним комплексом світу всіх часів і народів.

Зазначимо, що чергове збільшення вартості реконструкції стадіону припускає генеральний директор "Олімпійського" Жітесс Аркіссандаш. "Проектні роботи ще не завершено, триває видача робочої документації. Тому всі раніше заявлені бюджети не є остаточними. Орієнтовна вартість реконструкції складає 4,2 млрд. грн.", - сказав він.

За його словами, при завершенні однієї стадії реконструкції арени відбувається перерахунок вартості робіт по завершеному етапу, і саме тому кошторис будівництва постійно оновлюється.

"Ми намагаємось за 14 місяців побудувати те, що планувалось зробити за 36 місяців. Ми впевнені, що побудуємо стадіон до червня 2011 року", - зазначив Жітесс Аркіссандаш.

Читайте також:

На "Олімпійському" загинув будівельник

Вартість НСК "Олімпійський" перевищила 3 мільярди гривень

Перший матч на "Олімпійському" зіграють у вересні 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: