"Олімпійський" повинен коштувати близько 550 мільйонів доларів

Якби НСК "Олімпійський" відразу отримав чіткий проект, то його б оцінили правильно і вартість була би стабільною на рівні 4,4-4,8 млрд гривень.

Сучасний футбольний стадіон на 70 тисяч глядачів повинен коштувати близько 550 мільйонів доларів. На цьому під час брифінгу з нагоди презентації наземного метро Києва наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

"Це світова практика. Ви можете самі порахувати вартість одного місця. В свою чергу, ті паралелі, які проводять у ЗМІ, стосуються стадіонів, які були побудовані 7-8 років тому, а відповідно їхня ціна менша. Чому, наприклад, варшавський стадіон коштує 635 мільйонів доларів? А він на 20 тисяч менший за київський", – зауважив Борис Колесніков.

Колесніков також заявив, що якби київська євроарена відразу отримала чіткий проект, так як це є було із варшавським стадіоном, то його б оцінили правильно і вартість була би стабільною на рівні 4,4-4,8 млрд гривень.

Крім того, як нагадав Віце-прем'єр, вартість реконструкції НСК "Олімпійський" – це не лише спорудження стадіону, але й оновлення міської інфраструктури.

"За 300 мільйонів центр Києва отримає чудову електропідстанцію "Сіменс", яка буде живити увесь район, а за 100 мільйонів – новий каналізаційний колектор", – підкреслив Колесніков.

Урядовець додав, що кошторис реконструкції головної арени Євро-2012 визначає Держекспертиза, а Кабмін лише приймає постанову щодо цього рішення.

Читайте також:

НСК "Олімпійський" відкриють на День незалежності

Суркіс розповів про новий стадіон "Динамо"

Одне місце на "Олімпійському" коштує рекордні 43 тисячі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: