ОМОНу заборонили працювати на футбольних матчах в Росії

Замість ОМОНівців на матчах працюватимуть стюарди клубів або спеціальних організацій.

Матчі російської Прем'єр-ліги віднині проходитимуть без присутності підрозділів ОМОНу. Такої домовленості досягли функціонери Російського футбольного союзу і Російської футбольної Прем'єр-ліги з керівництвом МВС Російської федерації.

Безпеку на стадіонах під час футбольних матчів будуть забезпечувати стюарди клубів та спеціальних організацій.

"Нам необхідно переймати європейський досвід, де забезпеченням безпеки на стадіонах займаються служби стюардів. Ми працюємо з представниками поліції в цьому напрямку. Я вчора був в Ростові-на-Дону, так от ОМОНу там вже не було, і на стадіоні була святкова, хороша обстановка. Люди не повинні приходити на стадіон як на війну", - заявив директор з безпеки російської Прем'єр-ліги Олександр Мейтін.

На його думку, не треба "винаходити велосипед" в питаннях забезпечення безпеки на стадіонах.

"Я багато бував в Англії і є прихильником англійської системи безпеки, - зазначив Мейтін. - У 1989 році в Шеффілді через неправильну організацію безпеки загинули 96 чоловік, і уряд вирішив розібратися з цією ситуацією. Була доповідь Лорда Тейлора, який вивчив ситуацію на англійських стадіонах. Після цього проблеми були вирішені. Тому ми хочемо зараз зробити аналогічне дослідження в Росії, за участю всіх зацікавлених сторін".

"Російський менталітет - це все нісенітниця. Коли до людей добре ставляться, коли вони приходять на комфортні стадіони - то вони відповідають взаємністю", - додав Мейтін.

Нагадаємо, що футбольних чиновників підштовхнули до відповідних дій сутички ОМОНівців зі вболівальниками і навіть футболістами.

Так, під час матчу махачкалінського "Анжи" та пітерського "Зеніту" трапилася жахлива бійка між уболівальниками "Зеніту" і дагестанським ОМОНом. Заворушення закінчилася множинними травмами серед фанатів. У тому числі, пробитими головами і зламаною рукою.

А раніше співробітник ОМОНу вдарив електрошокером футболіста того ж "Зеніта" Данко Лазовича після матчу з нижегородською "Волгою".

Читайте також:

"Анжи" показав "Динамо", як розгромити "Рубін" (відео)

Дагестанський ОМОН жорстоко побив уболівальників "Зеніту" (відео)

ОМОНівець вдарив футболіста "Зеніту" електрошокером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: