Опозиції не вдалося зняти Суркіса з футбольного престолу

Питання про довіру Григорію Суркісу на ХІІ Конгресі ФФУ не розглядатиметься.

На початку XII Конгресу Федерації футболу України віце-президент ФФУ харків'янин Сергій Стороженко хотів додати до порядку денного питання про вотум довіри Григорію Суркісу.

Стороженко мотивував підняття дагого питання у зв'язку із наклепницькими написами на банерах і антирекламі, які шкодять репутації Григорія Суркіса.

Очільник ФФУ, у свою чергу, зачитав статутний регламент, у якому йдеться, що зміни до порядку денного приймаються письмово за два місяці до початку Конгресу. Відтак, питання про довіру Григорію Суркісу на ХІІ Конгресі ФФУ не розглядатиметься.

"Я знаю, чого ви хочете - заперечити регламентне і процедурне питання. Не вийде. Якщо хотіли доповнити порядок денний будь-яким питанням - відставка Суркіса чи колективна поїздка на шашлики - треба було раніше заявку подавати. І Сергій Михайлович про це чудово знає ", - сказав президент ФФУ.

Після цього Суркіс почав зачитувати погрози Ярославського і Дедишина на адресу ФФУ. "Будемо воювати" і т.д.

Відзначимо, що перед коротким виступом Стороженка офіційний представник УЄФА Джанні Інфантіно зачитав послання Конгресу від Мішеля Платіні, де була висловлена підтримка діям і роботі Григорія Суркіса.

Нагадаємо, що віце-президент ФФУ Сергій Стороженко є близьким другом президента "Металіста" Олександра Ярославського. У справі про договірний матч Стороженко був на стороні "Металіста".

Читайте також:

Збірна України завершила 2010 рік на 34-му місці

В Будинку футболу Розпочався ХІІ Конгрес ФФУ

Ярославський ініціюватиме відставку Суркіса

Міністр спорту Росії не допустить об'єднання чемпіонатів України і Росії

Суркіс: кампанія проти мене - це антиреклама Євро-2012

Ярославський: в "Динамо" вкладав весь Радянський Союз. І де воно тепер?

ВідеоОпозиції не вдалося зняти Суркіса з футбольного престолу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: