Організатори Євро-2012 бояться тероризму

У Варшаві в рамках підготовки до Єврор-2012 відбулися спеціальні антитерористичні навчання.

З думкою про Євро-2012 у Варшаві відбулися спеціальні навчання, під час яких функціонери з відділу антитерористичних операцій польської поліції відпрацьовували питання звільнення захоплених терористами людей. Одним з таких умовних заручників стала мер Варшави Ханна Гронкевич-Вальц.

Навчання відбулися під час виїзного засідання членів групи кризового реагування столиці Польщі і стосувалися протидії терористичним атакам досконалим у громадському транспорті.

"На початку тренування мер і 15 інших членів групи спостерігали за знешкодженням вибухового пристрою за допомогою дистанційно керованого робота. Через деякий час вони попрямували до автобуса, де їх через кілька хвилин взяли в заручники двох озброєних людей", - поінформував про хід навчань офіційний представник головного управління польської поліції Маріуш Соколовський.

За його інформацією, за короткий період часу поліцейські антитерористичного відділу за підтримки бронетранспортеру і з застосуванням піротехнічних засобів звільнили заручників.

Читайте також:

Євро-2012: оприлюднено склад кошиків для жеребкування

УЄФА: Україна ще може втратити Євро-2012

Євро-2012 пройде у чотирьох містах України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: