Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Останній тур кваліфікації до ЧС-2018. Хто може вийти у фінальний турнір, а хто потрапить у стикові матчі

З 8 по 10 жовтня стануть відомі всі учасники світової першості.

Протягом трьох наступних днів від Європи сформуються всі учасники чемпіонату світу 2018 року, який відбудеться у Росії.

4 збірні вже гарантували собі участь на світовій першості - Бельгія, Німеччина, Англія та Іспанія.

З 8 по 10 жовтня 2017 року ще 13 команд дізнаються остаточно, хто посяде у групі перше місце, а хто вимушений буде проходити на чемпіонат світу через стикові матчі.

У групі А, якщо Франція переможе вдома Білорусь, то саме "триколірні" поїдуть з першого місця до Росії. Швеція, скоріш за все, посяде у секстеті 2 місце - проте, "тре кунур" можуть втратити цю позицію, якщо програють на виїзді Нідерландам з різницею у 6 голів. Франція може опинитися на 2 місці, якщо поступиться Білорусі або зіграє з ними внічию, а Швеція переможе Нідерланди.

У групі В все значно простіше - Португалія займає перше місце, якщо обігрує Швейцарію. Будь-який інший результат виводить саме швейцарців з першого місця до чемпіонату світу. Португалія, у свою чергу, потрапляє до стикових матчів.

У групі С Німеччина вже забронювала за собою перше місце, а Північна Ірландія, відповідно, друге та стикові поєдинки.

Група D може стати щасливою для Сербії, якщо вони переможуть вдома Грузію або зіграють з ними внічию, проте, тоді потрібно, щоб збірна Вельсу та Ірландії також не обіграли один одного. Навіть Ірландія може посісти у групі 1 сходинку - для цього потрібно обіграти Вельс та сподіватися, що Сербія програє Грузії. Нічия гарантує Вельсу одне з двох перших місць. Валлійці виграють групу, якщо самі переможуть, а серби ні. Нічия влаштує їх в тому випадку, якщо Сербія програє Грузії з різницею в два м'ячі.

У групі Е збірній Польщі, аби посісти перше місце, головне - не програти. "Кадра" втратить лідируючу позицію, якщо поступиться вдома Чорногорії, а Данія переграє Румунію. Навіть Чорногорія може зайняти друге місце, якщо переграє поляків, а Данія  поступиться Румунії. Тим не менш, тут все буде вирішувати різниця забитих та пропущених голів.

У групі F Англія вже забезпечила собі перше місце. Найвищі шанси зайняти 2 позицію мають шотландці - для цього, їм потрібно здолати Словенію або можна зіграти внічию, проте, тоді потрібно сподіватися, що Словаччина не переможе Мальту. Словаки фінішують другими, якщо переможуть, а шотландці втратять очки. У разі рівного розподілу словаки виявляться вищими завдяки кращій різниці голів. Словенії треба брати верх над Шотландією і сподіватися, що Мальта не програє Словаччини. В цьому випадку словенці випередять шотландців за різницею м'ячів.

У групі G вже все зрозуміло - Іспанія забронювала за собою перше місце, а Італія - друге.

Бельгія від групи H вже давно зайняла перше місце. Греція посяде 2 сходинку, якщо переграє вдома ГібралтарБоснія і Герцеговина стане другою, якщо переможе в Естонії, а Греція не зможе виграти у Гібралтару.

А ось у групі I, де виступає збірна України, ситуація дещо заплутана - ісландці точно фінішують в двійці, а перемога зробить їх першими. Їм вистачить і нічиєї, якщо так само внічию завершиться матч Україна - Хорватія. Нічия гарантує хорватам місце не нижче другого. Якщо ж вони переможуть, а ісландці втратять очки, тоді Хорватія стане першою. Тільки перемога над хорватами принесе Україні друге місце (або перше, якщо Ісландія програє збірній Косова).

Ось така ситуація в нас спостерігається перед заключним туром відбіркового етапу до ЧС-2018.

Залиште свій коментар

Вибір редакції