Озвучено медальний план Росії на Олімпіаді в Сочі

На Олімпійських іграх 2014 року в Сочі перед збірною Росії стоятиме завдання вибороти 14 медалей.

Міністр спорту, туризму і молодіжної політики Російської Федерації Віталій Мутко, виступаючи на засіданні Ради Федерації, заявив, що на Олімпійських іграх 2014 року в Сочі перед збірною Росії буде стояти завдання зайняти перше місце в неофіційному загальнокомандному заліку, для чого потрібно буде завоювати 14 або 15 золотих медалей.

"Результатам виступу збірної Росії у Ванкувері і нашої роботи з підготовки команди дана дуже жорстка оцінка зі сторони президента Росії і уряду Росії, - сказав Віталій Мутко. - Говорячи про підготовку до Сочі, я готовий сказати: спортивний потенціал збірної Росії - при системній цілеспрямованій роботі - дозволить домогтися перемоги в загальнокомандному заліку. Саме це завдання ми ставимо. Для цього нам буде необхідно конкурувати в 11-ти видах спорту і 70-ти дисциплінах. За нашими розрахунками, перше місце повинне принести 14-15 золотих медалей".

Скільки всього медалей росіяни мають намір завоювати на Іграх у Сочі, Мутко не уточнив.

Нагадаємо, що на Олімпійських іграх 2010 року у Ванкувері збірна Росії зайняла 11-те місце в неофіційному загальнокомандному заліку. Росіяни завоювали три золотих, п'ять срібних і сім бронзових медалей.

Читайте також:

У Канаді викрадено олімпійську форму збірних України і Росії

ООН проти Олімпійських ігор та чемпіонатів світу

Олімпіада-2010 в цифрах

Підсумки Олімпіади: Канада - рекордсмен, Україна - аутсайдер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: