П'єрлуїджі Колліна розпочав свою роботу в Україні

П'єрлуїджі Колліна надіслав електронною поштою листи арбітрам з відео-матеріалами та аналітикою. В них куратор висловив настійну рекомендацію - більше уваги приділяти покаранням за грубу гру та серйозні порушення правил гри.

Куратор системи суддівства у професійному футболі України П'єрлуїджі Колліна разом із помічником Лучіано Лучі розпочали роботу у своїх київських кабінетах.

Вже на вихідних вони передивилися в прямому ефірі усі матчі української Прем'єр-ліги.

За словами італійського фахівця, ще зарано давати якісь конкретні оцінки. Але з того, що довелося побачити, деякі моменти в роботі арбітрів потребують покращення.

За результатами всіх матчів першого туру був зроблений аналіз помилок.

П'єрлуїджі Колліна надіслав електронною поштою листи арбітрам з відео-матеріалами та аналітикою. В них куратор висловив настійну рекомендацію - більше уваги приділяти покаранням за грубу гру та серйозні порушення правил гри.

Колліна наразі не вступатиме в жодні дискусії з клубами, оскільки найближчим часом за сприяння ФФУ та УФПЛ планує зустрітися з менеджерами клубів, щоб безпосередньо обговорити існуючі проблеми.

Перший робочий тиждень Колліни на новому місці буквально перенасичений його особистими контактами з широким колом фахівців, причетних до поки що чинної системи організації арбітражу у професійному футболі України.

У планах куратора вже найближчим часом зустрітися з інспекторами Прем'єр-ліги. А після старту 17 липня першості країни під егідою ПФЛ - на черзі професійна розмова з суддями та інспекторами, які працюють на матчах першої та другої ліги.

До речі, П'єрлуїджі уважно стежитиме за роботою рефері, котрі обслуговуватимуть ігри цих дивізіонів, аби мати повне уявлення про кадровий потенціал, на який він може розраховувати у процесі реформування арбітражу.

Нагадаємо, 5 липня, в столичному Будинку футболу президент ФФУ Григорій Суркіс представив громадськості куратора системи суддівства у професійному футболі України П’єрлуїджи Колліну.

Найкращий арбітр світу 1998-2003 років підписав дворічну угоду з ФФУ.

"Я дуже радий тому, що ФФУ звернулась до мене з проханням допомогти їй у формуванні системи суддівства, що відповідала б найвищим нормам ФІФА та УЄФА, − зазначив Колліна.

Читайте також:

Колліна хоче вивести українське суддівство на найвищий рівень

Колліна очолив футбольне суддівство України

Андрій Шевченко призначений капітаном "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: