Пам'ятка вболівальнику. Що треба знати перед матчем Хорватія – Україна

Корисні поради фанатам від ТСН Проспорт.

24 березня збірна України на виїзді проведе поєдинок проти Хорватії в рамках відбору до ЧС-2018.

Планується, що Хорватію в цей день відвідають приблизно 1000 українських фанатів.

ТСН Проспорт разом із МЗС України вирішили зробити корисну пам'ятку для вболівальників:

- Відповідно до норм законодавства Республіки Хорватія, іноземець під час короткострокового перебування в країні зобов'язаний зареєструвати місце свого проживання протягом 2 днів з моменту в'їзду, або у разі зміни місця проживання.

- Заяви на реєстрацію місця проживання повинні бути подані до відділу поліції за місцем розташування житла (апартамент, готель тощо), де мешкатиме іноземець.

- Порушення режиму реєстрації місця проживання на території Хорватії тягне за собою накладання штрафу.

- Для отримання в'їзної візи до Хорватії потрібно звертатися до Посольства Республіки Хорватія в Україні. На прикордонних пунктах пропуску Республіки Хорватія візи не оформлюються. Іноземці, які мають діючу дво- або багаторазову шенгенську візу або дозвіл на перебування в країні Шенгенської зони, Болгарії, Румунії та Кіпру, можуть відвідувати Хорватію без необхідності оформлення хорватської візи та перебувати на її території у період дійсності вищезазначених віз або дозволів. При цьому термін перебування не може перевищувати 90 днів протягом 180 днів.

- У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації, загрози життю та здоров'ю громадянам України слід невідкладно звертатися на "гарячу лінію" Посольства України в Республіці Хорватія за номером телефону +385916051010.

Нагадаємо, у Загребі наразі ажіотаж. За перші 2 дні продажів вболівальники викупили третину квитків на матч Хорватія – Україна.

Залиште свій коментар