Павленко запевняє, що на "Олімпійському" грошей не крадуть

Міністр підкреслив, що всі роботи з реконструкції спорткомплексу відбуваються прозоро, відкрито і публічно

Звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки реконструкції НСК "Олімпійський" не відповідає дійсності. Про це 14 липня повідомив Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту України Юрій Павленко.

"З’являється звіт, який ніякого відношення не має до того, що відбувається з реконструкцією НСК "Олімпійський". На жаль, він пронизаний політизацією, упередженим відношенням, а багато фактів, які там викладені, просто дивують і в більшості своїй не відповідають дійсності", - сказав Павленко.

За його даними, за два місяці роботи ТСК так і не знайшла часу для того, щоб ознайомитися з ходом робіт на стадіоні і поспілкуватися з менеджментом, проектантами, генпідрядником і міністром. А представники Мінсім'ї ні разу не були присутні на засіданнях комісії.

Павленко запросив голову та членів парламентської ТСК прийти на стадіон і ознайомитися з ходом його реконструкції.

"Ми підготували відповідну документацію, яка буде надана кожному народному депутату з тим, щоб парламентарії знали про реальний, а не вигаданий стан на цьому об'єкті", - додав Павленко.

Міністр підкреслив, що всі роботи з реконструкції спорткомплексу відбуваються прозоро, відкрито і публічно, а всі рішення проходили незалежну експертизу, перевірки з боку правоохоронних органів, КРУ, прокуратури і МВС.

За його словами, всі роботи з реконструкції стадіону проходять у відповідності з графіком, ніяких зривів у фінансуванні немає. Уже завершено роботи з першим ярусом, почалися роботи з монтажу складок, на яких будуть розміщатися посадочні місця. 9 секторів демонтовані, там будуть розташовані функціональні зони для команд та VIP-гостей.

Павленко зазначив, що міністерство та Київська міськдержадміністрація близькі до остаточного рішення з питання прилеглих до стадіону двох земельних ділянок площею близько 9 гектарів. Він підкреслив, що ніяких житлових або офісних будівель на цих ділянках не з'явиться. А ділянки навколо стадіону будуть служити державі і НСК "Олімпійський".

Зазначимо, що на реконструкції задіяні 22 будівельні компанії, близько півтора тисяч працівників і 220 одиниць будівельної техніки.

Читайте також:

УЄФА: ситуація з аеропортом є катастрофічною для Львова

ФФУ звинувачує Сафіулліна в розповсюдженні брехні

ВР: при реконструкції "Олімпійського" процвітає корупція

ВідеоПавленко звітує по

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: