"Педоведмідь" виключений з конкурсу талісманів Олімпіади в Сочі

Талісман "Педоведмідь", який став лідером конкурсу талісманів зимової Олімпіади-2014 в Сочі, був виключений з конкурсу.

З сайту конкурсу талісманів зимової Олімпіади-2014 в Сочі виключено талісмана "Педоведмідь".

Зображення "Педоведмедя" Петро (інші клички "Педвідь" или "Педобір") на лижах в талісмани висунув якийсь Артур Кулібякін з Північно-Західного федерального округу.

"Петро Ведмідь - це наслідник Олімпійського Ведмедика 1980 року. Він любить сніг і радісно спускається на лижах по льодових доріжках в сочинських горах, де з задоволення покатається на ковзанах. Його заразлива добра вдача, веселість і несумливість імпонують спортсменам і вболівальникам, і наштовхує дітей на заняття спортом і ведення здорового способу життя!" - йдеться в описанні "Педоведмедя".

Примітно, що відвідувачі сайту конкурсу високо оцінили кандидатуру" Педоведмедя", і він став лідером рейтингу надісланих робіт.

Проте незабаром після того, як новина про участь "Педоведмедя" Петра у конкурсі потрапила в блогосферу, малюнок був видалений з офіційного сайту конкурсу.

Зазначимо, що конкурс талісманів сочинської Олімпіади триватиме три місяці. Журі відбере найкращі роботи, а потім у фіналі талісман виберуть всенародним голосуванням, яке відбудеться 7 лютого 2011 року. Взяти участь у конкурсі може будь-хто.

Читайте також:

Україна і Росія спільно готуватимуться до Євро-2012 та Сочі-2014

Україна допоможе Росії з підготовкою до Олімпіади-2014

На дні Чорного моря запалено олімпійський вогонь Сочі

Озвучено медальний план Росії на Олімпіаді в Сочі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: