Перемога поляка Сікори – напівукраїнська

Поляк Томаш Сікора, тренером якого є українець Роман Бондарук, став переможцем першою у новому сезоні біатлонної гонки переслідування.

Польський біатлоніст Томаш Сікора, який тренується під керівництвом українського тренера Романа Бондарука, зміг у персьюті (гонці переслідування) піднятись з 2-го місця, яке він посідав за підсумками спринту, на перше, випередивши двох норвежців – Уле Ейнара Бйорндалена та Еміла Хегле Свендсена

Троє українських спортсменів змогли поліпшити свої позиції і фінішували в очковій зоні – В'ячеслав Деркач – 26-й, Андрій Дериземля – 30-й, Сергій Седнєв – 34-й. 

Мартіна Бек стала переможницею жіночого персьюта – у напруженій гонці німецька німецька спортсменка здобула першу перемогу у сезоні. Блискучий зліт з 17-го на друге місце зробила росіянка Єкатерина Юрьєва. Третє місце в активі ще однієї росіянки – Світлани Слєпцової.

Виступ українок у гонці переслідування не можна оцінити однозначно. З одного боку, Віта Семеренко, яка лідирувала впродовж половини дистанції, у стрільбі стоячи не справилася з напругою гонки і зі стартового 4-го місця відсунулася лише на 12-е. Оксана Хвостенко також не продемонструвала звичної влучності і не зуміла добитися прогресу порівняно зі спринтом (14-е місце). 

З іншого боку, порадувала Валентина Семеренко, яка за рахунок швидкості зуміла відіграти 17 позицій, фінішувавши 17-ю. До "очкової зони" увійшли також Лілія Вайгіна-Єфремова (33-а) та Олена Підгрушна (34-а). 

Тренер української біатлонної збірної Євген Колупаєв залишився задоволеним виступом наших спортсменів в Остерсунді: 

"В цілому і я, і хлопці задоволені першим етапом. У рейтингу збірних і чоловіки, і жінки зараз на четвертому місці. Попереду тільки гранди — Норвегія, Німеччина і Росія. По три наші спортсмени потрапили до "червоної" групи. Гарний початок..."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: