Перемоги Дмитренка та Вірчиса

Двоє українських боксерів надважкої категорії, Олександр Дмитренко та Володимир Вірчис, цими вихідними здобули чергових перемог.

Дмитренко - Хоффман
Фрагмент поєдинку Олександра Дмитренка (ліворуч) проти Тімо Хоффмана. (Фото - boxing.de)
В головному поєдинку боксерського шоу, що відбулося у Магдебургу, непереможний український боксер надважкої категорії Олександр Дмитренко (№2 у рейтингу WBO) виграв у німецького боксера Тімо Хоффмана

Поєдинок видався дуже напруженим і багатим на події. З першого раунду Олександр пішов вперед, наносячи велику кількість ударів по корпусу. 

У четвертому раунді українець посилив натиск і двічі відправив Хоффмана на настил рингу, проте той зумів продовжити бій і вже в наступному, п'ятому раунді, сам завдав влучного удару справа, відправивши Дмитренка в нокдаун. Хоффман кинувся на добивання, але український боксер зміг вистояти і вирівняти бій. 

Вірчис - Хоукінс
Американець Роберт Хоукінс на підлозі після потужного удару Володимира Вірчиса. (Фото - boxing.de)
Друга половина поєдинку проходила в рівній боротьбі, в якій у обох боксерів були вдалі епізоди, проте в цілому перевага була на стороні Дмитренка. 

Нарешті, в дванадцятому, завершальному раунді, українець зумів тричі відправити Хоффмана у нокдаун, після чого рефері втрутився і зупинив поєдинок, зафіксувавши перемогу Дмитренка технічним нокаутом. 

Варто відзначити, що ця поразка стала першою достроковою в багаторічній кар'єрі Тімо Хоффмана. 

Ще один українець Володимир Вірчис (№1 WBC) переміг американського боксера Роберта Хоукінса. В кінці третього раунду Хоукінс побував в нокдауні, а в п'ятому, після ще одного потужного удару українця, знов побував на підлозі і вже не зміг встати до закінчення відліку рефері.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: