Переможне повернення Клочкової

Українська плавчиха на етапі серії Mare Nostrum у Монако виграла заплив на 400 м комплексом з рекордом цих змагань.

Чотириразова олімпійська чемпіона Яна Клочкова знову перемагає! На етапі комерційних стартів Mare Nostrum в Монте-Карло українка виграла свою коронну дистанцію - 400 метрів комплексом з новим рекордом змагань - 4:40.92. Цікаво, що попередній рекорд на доріжці Монако також належав Яні і був встановлений аж сім років тому.

«Дуже задоволена своїм результатом. Так швидко я вже давно не плавала», - сказала нам Клочкова, яка востаннє брала участь в офіційних змаганнях в січні цього року в Люксембурзі. - Незвично було те, що пливла по першій доріжці... Результат хороший, але зараз, щоб бути першою навіть в Європі, потрібно випливати з 4.40...»

Яна розповіла, що найближчим часом на неї чекає ціла серія стартів: матчева зустріч плавців України, Польщі і Чехії в Києві, потім чемпіонат України, неофіційний чемпіонат Європи...
Слідом за перемогою на 400-метровці комплексом Клочкова була найшвидшою і на 200-метровці. У жорсткій боротьбі вона на 0.12 секунди випередила данську плавчиху Юлі Хорт Хансен – 2:13.08.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: