Перенесення матчу "Арсенал" - "Динамо" є правомірним

Куратор українського футбольного арбітражу П'єрлуїджі Колліна обґрунтував перенесення матчу "Динамо" - "Арсенал".

Перенесення на півгодини матчу 6-го туру Прем'єр-ліги "Арсенал" - "Динамо" не являється порушенням Регламенту. Про це заявив куратор українського футбольного арбітражу П'єрлуїджі Колліна в рамках засідання "Футбольного прес-клубу", яке відбулося 15 серпня у Києві.

"Перш за все, повинен сказати, що у футболі існують як думки, так і правила. Це різні речі. З тією чи іншим думкою можна не погоджуватися, але правила прописані, і вони повинні мати однакову силу для всіх. Я не буду давати своєї думки про ситуацію з перенесенням матчу "Арсенал" - "Динамо", але я скажу те, що приписано правилами.

Отже, о 17:00 арбітру згаданого поєдинку повідомили про неможливість команди "Динамо" прибути вчасно на стадіон. Причому, це визначалося як наслідок виникнення обставин непереборної сили, як форс-мажор.

У регламенті чітко прописані такі обставини. Якщо для того, щоб з точки "А" дістатися в точку "Б", йде 15 хвилин, але через аварію або щось подібне, насправді ця дорога зайняла дві години, то це і є форс-мажором.

А при наявності форс-мажорних обставин, дирекції Прем'єр-ліги надається можливість перенести час початку матчу. Це прописана в регламенті норма.

Як тільки ця інформація була отримана, арбітр і делегат матчу насамперед звернулися до регламенту, після чого, очевидно, зв'язалися з Прем'єр-лігою, отримали відповідь, на підставі якої і прийняли рішення про перенесення матчу на 18:30.

Тому на підставі хронології фактів та існуючих правил, я вважаю, що перенесення матчу було обґрунтованим", - пояснив Колліна.

Нагадаємо, що матч "Арсенал" - "Динамо" був перенесений на півгодини, оскільки автобус з динамівцями не зміг вчасно потрапити на стадіон, опинившись у "пробці" на одній зі столичних магістралей.

Читайте також:

Колліна: арбітр матчу "Шахтар" - "Кривбас" заплатить за свою помилку

"Арсенал" вимагає переграти матч проти "Динамо"

Суркіс: "Динамо" не продається навіть за 500 мільйонів доларів

"Динамо" вдесятьох перемогло "Арсенал" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: