Перервана серія та вилучення: "Карпати" відкрили тур видовищною перемогою над "Чорноморцем"

Львів'яни віддалилися від зони вильоту.

Львівські "Карпати" у рамках 25-го туру української Прем'єр-ліги розібралися вдома з одеським "Чорноморцем" з рахунком 3:1.

Господарі вийшли вперед на 20-й хвилині протистояння - Хорхе Карраскаль, познущавшись над суперником, спокійно відправив м'яч у сітку воріт опонента.

Карпати - Чорноморець - 1:0. Відео голу Карраскаля

Гості відновили паритет у протистоянні наприкінці тайму - Максим Третьяков на 3-й додатковій до основного часу хвилині впевнено реалізував пенальті.

Другий гол команда Олега Бойчишина забила на початку другої половини зустрічі - Мар'ян Швед після пасу у виконанні Франчіско Ді Франко знову вивів свою команду вперед у цьому надважливому протистоянні. Закріпив перевагу "Карпат" новачок команди Катріель Санчес, який першим опинився на добиванні після свого ж удару. Зазначимо, що "Чорноморець" догравав цю зустріч вдесятьох - на 72-й хвилині червону картку перед собою побачив Артем Чорній.

Карпати - Чорноморець. Відео вилучення Чорнія

Таким чином, перегравши "моряків", "Карпати" перервали чотирьохматчеву безвиграшну серію у чемпіонаті. Наразі, в активі львів'ян 23 бали та 3-тє місце у другій "шістці" турнірної таблиці. "Чорноморець", своєю чергою, залишився з 19 очками на останній сходинці.