Перша перемога Ярошенка

Дмітрій Ярошенко та Сандрін Байі стали переможцями спринтерських гонок з біатлону, що відбулися в австрійському Хохфільцені.

Росіянин Дмітрій Ярошенко у віці 31 року здобув свою першу перемогу на етапах Кубку світу з біатлону. 

У першій гонці етапу в Хохфільцені – 10-кілометровому спринті – Ярошенко показав блискучу швидкість і попри один промах випередив на 38 секунд 5-разового олімпійського чемпіона Уле-Ейнара Бйорндалена, який двічі промахнувся на першому вогневому рубежі. 

Посівши друге місце в спринті, Бйорндален вийшов в лідери загального заліку Кубка світу, посунувши з першого місця ще одного росіянина Івана Черезова

Третє місце у спринті з відставанням в 51 секунду зайняв ще один представник Росії Андрій Маковєєв, який також припустився двох промахів. У першій десятці протоколу – четверо росіян. 

Найкращий український результат – у В’ячеслава Деркача - 21-й. 26-й час – в Олександра Біланенка. Обидва спортсмени жодного разу не промахнулися. 

Трохи пізніше відбувся й жіночий спринт, переможницею якого стала француженка Сандрін Байі. На 19 секунд від неї відстала росіянка Єкатерина Юр'єва, на третьому місці – німкеня Каті Вільгельм. Всі троє відстрілялися чисто. 

Ця гонка виявилася невдалою для українок. Найкращий результат у Валентини Семеренко – 42-е місце.
Завтра відбудуться гонки переслідування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: