Перше слово – за "Анахаймом"

В Каліфорнії відбувся перший матч фінальної серії хокейного Кубка Стенлі.

У першому фінальному матчі розиграшу головного трофея НХЛ - Кубка Стенлі - "Анахайм Майті Дакс" отримав вольову перемогу над "Оттавою Сенаторз" з рахунком 3:2 і повів в серії плей-офф до чотирьох перемог.

Зустріч на льоду каліфорнійської команди почалася з символічного вкидання, виробленого губернатором штату Арнольдом Шварценеггером.

Господарі арени двічі після достатньо безглуздих голів вимушені відіграватися, але зуміли виправдати надії своїх уболівальників. Вирішальну шайбу менш ніж за три хвилини до кінця третього періоду закинув Тревіс Моен.

Перемога чемпіонів Західної конференції в стартовому матчі фінальної серії виглядає цілком заслужено, оскільки "Анахайм" нейтралізував лідерів суперника і в цілому діяв набагато активніше за "Оттаву".

Наступний матч цього протистояння відбудеться також в Каліфорнії 30 травня, після чого учасники фінальної серії до чотирьох перемог переїдуть до Канади.

Залишається додати, що у фіналі Кубка Стенлі третій рік поспіль сходяться американський і канадський клуби, причому в двох попередніх ігрових сезонах головний трофей Національної хокейної ліги у результаті діставався команді із США ("Тампа-Бей Лайтнінг" і "Кароліна Харрікейнз").

Останньою командою з Канади, що вигравала старий приз професійного спорту, були "Монреаль Канадієнс" в 1993 році.