Перший хет-трик в кар'єрі Тимощука

Капітан "Зеніта" українець Анатолій Тимощук забив три голи у матчі 1/8 фіналу Кубка Росії з футболу.

Анатолій Тимощук
Анатолій Тимощук вперше в кар'єрі відзначився хет-триком (Фото - fc-zenit.ru)
В середу 8 серпня відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка Росії. Найбільшу увагу привертала зустріч в Санкт-Петербурзі, де місцевий "Зеніт" приймав "Динамо". Господарі здобули перемогу з рахунком 9:3, причому три перші голи "Зеніт" забив з пенальті, а суддя показав учасникам матчу три червоні картки.

Вже в першому таймі українець Анатолій Тимощук відзначився двома забитими голами, реалізувавши пенальті на 9-й та 42-й хвилинах. Незадовго до перерви арбітр матчу Олександр Евстігнєєв вилучив з поля Леандро Фернандеса ("Динамо") і Ігоря Денісова ("Зенит").

На початку другого тайму суддя призначив третій пенальті у ворота гостей за гру рукою у штрафній площі, і цього разу 11-метровий реалізував Алехандро Домінгес.

До кінця матчу залишалося близько 40 хвилин і за цей час команди забили ще дев'ять голів, причому шість з них провели футболісти "Зеніта".

У результаті у складі господарів хет-трик оформили Тимощук і Костянтин Зирянов, два м'ячі забив Домінгес, ще один - Аршавін. Центральний захисник динамівців Денис Колодін був вилучений з поля за другу жовту картку.

У 1/4 фіналу Кубка Росії "Зеніт" зіграє з "Томью", яка перемогла на виїзді "Ростов" (1:0). Бар'єр 1/8 фіналу також подолав діючий чемпіон країни ЦСКА, що переграв на своєму полі "Хімки" (2:0).