Перший матч на "Олімпійському" зіграють у вересні 2011 року

Віце-прем'єр з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков пообіцяв здати в експлуатацію НСК "Олімпійський" наступного року.

Національний спортивний комплекс "Олімпійський" буде зданий в експлуатацію в липні 2011 року.

Такий прогноз висловив віце-прем'єр з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков на засіданні комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини футбольного чемпіонату Євро -2012.

"Абсолютну упевненість у своєчасній здачі стадіону в експлуатацію нам дає наявність повної проектно-кошторисної документації, стабільне фінансування з державного бюджету... Ми маємо намір до 1 лютого 2011 року повністю надолужити відставання і в липні 2011 року здати стадіон в експлуатацію", - сказав він.

За словами Колеснікова, на сьогодні вдалося скоротити відставання з п'яти місяців до чотирьох.

Віце-прем'єр також запевнив, що буде скорочено відставання з будівництва стадіону у Львові.

"При стабільному фінансуванні з держбюджету ми плануємо до 1 березня 2011 року повністю скоротити відставання, і у вересні 2011 року зіграти на стадіоні перший матч", - сказав він.

Колесніков з жалем відзначив, що щодо левової частки об'єктів до Євро-2012 попередня влада нічого не робила, крім "піару і самообману".

Як повідомлялося, у квітні Кабінет міністрів призначив Житесса Аркіссандаша генеральним директором реконструкції Національного спорткомплексу "Олімпійський". Відповідальним за будівництво львівського стадіону до Євро-2012 призначений Кріс Мартін, який працював над будівництвом "Донбас-Арени".

Читайте також:

Євро-2012. Будівництво стадіону у Львові в критичному стані

Уряд виділить 32 млрд гривень на підготовку до Євро-2012

Нацагентство з підготовки до Євро-2012 очолив росіянин

Гендиректором НСК "Олімпійський" призначено португальця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: