Підготовка України до Пекіну-2008

НОК України найближчим часом планує укласти угоду з фірмою Nike щодо екіпіровки українських спортсменів на Іграх у Пекіні.

Олімпіада
На сьогоднішній день вже 34 українські спортсмени одержали олімпійські ліцензії, які дають право взяти участь в Олімпіаді-2008 в Пекіні. Про це йшлася мова 7 червня на засіданні Виконкому Національного олімпійського комітету, повідомили в прес-службі НОК. 

Також в ході засідання президент НОК Сергій Бубка проінформував присутніх про проблеми, які потребують негайного рішення, а також про основні заходи в рамках підготовки до Олімпіади-2008. 

Бубка
Президент НОК України Сергій Бубка (Фото - ogoniok.com)
Зокрема, Бубка розповів про підсумки зустрічей з Надзвичайним і Повноважним Послом Китаю в Україні Чжоу Лі, а також міністром закордонних справ України Арсенієм Яценюком, під час яких обговорювалися питання, пов'язані з перебуванням офіційної делегації України на Олімпійських іграх, сприяння в оформленні візових документів та ін. 

У столиці Ігор-2008 розташується Олімпійський будинок України, який традиційно прийматиме гостей з інших олімпійських делегацій. Зараз продовжується реконструкція однієї з будівель Посольства України в Китаї, в якому проходитимуть вшановування чемпіонів і призерів Олімпіади, урочисті прийоми, спортсмени спілкуватимуться з представниками преси. 

Також продовжується робота Національного олімпійського комітету із забезпечення делегації спортивною і цивільною екіпіровкою. Вже зараз відомо, що спортивну форму українцям надасть компанія Nike, з якою НОК найближчим часом укладе відповідну угоду. 

Детально вивчається і питання виготовлення цивільного одягу, в якій наші спортсмени вийдуть на офіційний парад відкриття Ігор, відзначили в НОК. Крім того, НОК заздалегідь поклопотався про туристичні групи, замовивши місця для мешкання і квитки на змагання. 

На думку членів Виконкому, істотної уваги і поліпшення потребує і антидопінгова робота і підвищення рівня кваліфікації вітчизняних телекоментаторів. Вже на початку серпня делегація НОК України в черговий раз відвідає Пекін і проведе ряд зустрічей з представниками Оргкомітету Олімпіади-2008.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: