Підписана угода щодо майбутньої долі НСК "Олімпійський"

В Києві підписано угоду щодо майбутньої долі головної спортивної арени країни – НСК "Олімпійський".

Результатом відкритого розширеного засідання Виконкому Національного олімпійського комітету, що відбулося 22 вересня, стало підписання угоди щодо майбутньої долі головної спортивної арени країни – НСК "Олімпійський".

Підписи під документом, що засвідчує збереження багатофункціональності та універсальності комплексу, поставили Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов і голова Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Павло Костенко.

Головною метою договору є гарантоване збереження і створення інфраструктури для проведення спортивних заходів з різних видів спорту відповідно до вимог Міжнародних федерацій.

"Є певні хвилювання у спортивної громадськості країни щодо майбутньої долі НСК "Олімпійський", тому ми вирішили зібратися і ще раз обговорити розвиток цього стратегічного об’єкту. Ми повинні використати проведення Євро-2012 для того, щоб покращити комплекс, разом з тим, зберігши, удосконаливши та розширивши всю інфраструктуру для розвитку легкої атлетики, тенісу, художньої гімнастики, фігурного катання, шорт-треку, хокею тощо. Водночас, необхідно врахувати і інтереси Національного університету фізичного виховання та спорту, аби студентська молодь також використовувала можливості комплексу", - підкреслив під час засідання Сергій Бубка.

Верховна Рада України підтримує підписання угоди та бере контроль в законодавчому плані щодо виконання заявлених проектів – на цьому наголосив голова профільного комітету Павло Костенко.

У своєму виступі Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко підкреслив, що угода є гарантією того, що стадіон відповідатиме не тільки вимогам УЄФА, але й стандартам Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Врахування вимог ІААФ дозволить після 2012 року НСК "Олімпійський" стати не тільки центром підготовки для легкоатлетів. А проводити на стадіоні і футбольних матчі, національні та міжнародні легкоатлетичні змагання. "Ми максимально зацікавлені задіяти спільну комісію, експертів ІААФ, щоб відбувався постійний контроль, перевірка відповідності найвищим легкоатлетичним стандартам робіт з реконструкції НСК "Олімпійський".

За словами Валерія Борзова, врахування всіх нормативів та стандартів Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) при реконструкції стадіону дозволить йому отримати першу категорію і претендувати на проведення чемпіонатів світу та Олімпійських ігор.

"За цієї умови змагання з легкої атлетики максимально завантажать НСК "Олімпійський" і зроблять його успішним, популярним і самоокупним", - відзначив Валерій Борзов.

Читайте також:

Охорону НСК "Олімпійський" замінено через крадіжки

На реконструкцію НСК "Олімпійський" вже витратили півмільярда

УЄФА затвердить чотири українські міста на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: