Підсумки візиту Мішеля Платіні в Україну

Президент УЄФА відзначив, що все ж таки можна запевнити, що Євро-2012 в Україні відбудеться.

Під час інспекційного візиту Україною Президент УЄФА Мішель Платіні дав чотири прес-конференції за два дні, і тим не менш на своєму останньому брифінгу вже у столиці України бос європейського футболу відзначив, що йому все одно приємно звернутися до українського народу через журналістів.

Пан Платіні зазначив, що ця подорож містами Євро-2012 в Україні носить протокольний, ознайомчий характер.

У Києві Платіні не втратив нагоду зустрітися з новообраним Президентом України Віктором Януковичем. Президенти мали півгодинну розмову – керівник УЄФА пояснив точку зору Союзу щодо долі Євро-2012 в Україні.

"Упродовж останніх трьох років пан Суркіс дуже багато працював з містами, але Європі потрібні гарантії Уряду, щоби просуватися далі", – таке повідомлення видатний француз мав на меті донести до української влади.

Наступні 2 місяці Україна має показати максимальну динаміку підготовки, щоби довести УЄФА реальність здійснення проекту Євро-2012 в нашій країні.

Мішель Платіні пояснив, що два місяці – не випадковий термін, оскільки пізніше заповнити прогалини буде практично неможливо.

"Президент був дуже коректний і викликав мою симпатію. Він запевнив мене в тому, що роботи будуть виконані, і він візьме на себе особисту відповідальність за виконання зобов’язань. Віктор Янукович усвідомлює, скільки ще доведеться зробити Україні. Він упевнений, що Україна зробить усе, аби гідно прийняти Євро-2012", – наголосив керівник УЄФА.

Питання журналістів, чи має він абсолютну впевненість у тому, що всі чотири міста України зможуть прийняти Євро-2012, Платіні назвав вдалим і дав таку відповідь: "Я сподіваюсь, що це буде так. Але вкотре повторю, що ми чекаємо на реальні докази з боку Уряду відносно тих обіцянок, які нам дав сьогодні Президент".

Напередодні поїздки до України у західній пресі з’явилася заява від президента УЄФА ніби він їде до України, аби "стукнути кулаком по столу". Почувши про це від журналістів, Платіні підкреслив: "У розмові з Президентом України я не міг робити заяв, які не підкріплені фактами. Я передав йому умови УЄФА, але їх не можна називати ультиматумом. Україна має два місяці, аби довести, що ліквідувати відставання від графіків підготовки можливо. Як людина, яка може зрозуміти багато речей, я враховував політичні зміни в країні, а також значну економічну кризу".

"Зараз очі світу дивляться на Україну. Ваша держава стоїть на важливому роздоріжжі. Це стосується не тільки футболу та Євро-2012. Я попросив пана Президента, щоби він об’єднав всіх людей, які займаються цим проектом", - зазначив президент УЄФА.

В українських міст різні проблеми: в одних – зі спортивними спорудами, в інших – з готелями чи аеропортами. Але пан Платіні та його колеги приїхали в Україну не робити ультиматуми, а оглянути стан справ. Президент УЄФА сказав: "Все ж таки можна запевнити, що Євро-2012 в Україні відбудеться".

Читайте також:

Янукович гарантував Платіні, що Україна буде готова до Євро-2012

УЄФА може провести Євро-2012 в двох містах України

УЄФА дав Україні 90 днів

Платіні задоволений підготовкою Харкова до Євро-2012

Уряд виділить 26 мільярдів гривень на Євро-2012

Платіні оглянув об'єкти Євро-2012 у Харкові

Платіні пред'явив ультиматум Україні

Платіні: Донецьку не вистачає готелів для півфіналу Євро-2012

Платіні оглянув об'єкти Євро-2012 у Львові

ВідеоПідсумки візиту Мішеля Платіні в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: