Після Євро-2012 в Україні і Польщі буде туристичний бум

Польський футболіст Маріуш Левандовськи, що вже 9 років грає в Україні, поділився своїми роздумами щодо Євро-2012.

Маріуш Левандовськи
ukraine2012.gov.ua
Левандовськи вірить, що Євро дасть розвиток країнам-господаркам
Після Євро-2012 в Польщі та Україні варто чекати туристичного буму, а це ще більше підтягне дві сусідні країни до європейського рівня. Таку думку висловив польський футболіст Маріуш Левандовськи, що грає за ПФК "Севастополь".

На думку Маріуша, є лише одна проблема для туристів. "Проблемним аспектом можуть стати відстані між містами. Звісно, якщо інфраструктуру підготують – зроблять хороші дороги, модернізують аеропорти та залізниці, проблему можна пом’якшити", - вважає Левандовськи.

На думку колишнього гравця "Шахтаря", чемпіонат Європи дасть поштовх розвитку футболу в країнах-господарях. "Кожна велика подія, навіть менш масштабна, ніж Євро-2012, притягує глядачів, дає стимул для розвитку виду спорту. До того ж, завдяки підготовці до чемпіонату, футбол стає доступнішим для людей, отримує сприятливіші умови для розвитку. Переконаний, що побачені в фіналі класні поєдинки топ-команд заохотять багатьох спробувати себе у цьому вид спорту", - сказав Маріуш.

За словами Левандовськи, у одних аспектах Польща випереджає Україну, а в інших - навпаки. "Реально дивлячись на речі, можу сказати: на даний момент у Польщі справи з транспортною інфраструктурою йдуть набагато краще, ніж в Україні. Підготовка аеропортів  та автошляхів – вже на завершальній стадії, тому тут Україні треба підвищити темпи робіт.

З іншого боку, підготовка не обмежується дорогами, аеропортами та залізницею.  Щодо розбудови спортивної інфраструктури  Україна значно випереджає Польщу. Минулого року Україна здала в експлуатацію половину стадіонів. Польща лише цього року здає свій перший стадіон", - розповів Маріуш.

"Головне те, що зараз дві ці країни скооперувалися і намагаються робити все, щоб гідно прийняти майбутніх фіналістів Євро-2012, їх вболівальників, і належним чином провести сам турнір", - додав Левандовськи.

Футболіст також додав, що наразі український та польський внутрішні чемпіонати знаходяться на різних рівнях. "Україна є більш розвиненою країною в футбольному плані. Українські команди, які виступають в Єврокубкових турнірах, набагато серйозніші за польські", - наголосив Левандовськи.

Читайте також:

Блохін не вірить в перемогу України на Євро-2012

Шевченко: для мене найголовніше - зіграти на Євро-2012

У Донецьку стартував автопробіг Євро-2012

В України не відберуть Євро-2012, навіть якщо вона його "купила"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: