Платіні буде виключати багаті клуби з Ліги чемпіонів

Планується, що клубам буде дозволено витрачати на нові придбання суми, що не перевищують їх чисто спортивні доходи.

Президент УЄФА Мішель Платіні планує ввести з 2012 року фінансові обмеження, спрямовані на стримування зростання цін на футболістів.

Керівник європейського футболу вважає неприпустимою ситуацію, що виникла в нинішнє міжсезоння, коли провідні клуби Старого Світу підтримують своє існування за рахунок величезних кредитів. Зокрема, американські власники "Манчестер Юнайтед" і "Ліверпуля" скористалися позиками для купівлі клубів, а "Реал", який витратив близько 250 мільйонів євро на нових гравців, узяв ці гроші в кредит в іспанських банках.

"Клуби просто не можуть витрачати більше, ніж вони заробляють, - заявив Платіні. - У нас є три роки, щоб побачити, як вони стануть самоокупними. Якщо будь-яка команда отримує банківські кредити на купівлю гравців, але потім повертає ці гроші, - тоді це не проблема. Але коли в клуб роками вливаються гроші багатих власників, і він як і раніше залишається збитковим - це нам не подобається".

Планується, що клубам буде дозволено витрачати на нові придбання суми, що не перевищують їх чисто спортивні доходи (продаж гравців, квитків і атрибутики, а також доходи від телетрансляцій і спонсорських контрактів).

Буде створена незалежна контрольна комісія, покликана стежити за дотриманням правил. У разі порушення клубам будуть загрожувати різні санкції - починаючи від попереджень та штрафів аж до виключення з Ліги чемпіонів.

Читайте також:

"Барселона" підтвердила придбання Дмитра Чигринського

Почався продаж фальшивих квитків на Євро-2012

Блохіна в "Чорноморці" не буде. Одеситів очолить Буряк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: