Платіні: Донецьку не вистачає готелів для півфіналу Євро-2012

Мішель Платіні з офіційним візитом відвідав Донецьк, щоб особисто пересвідчитися, як місто готується до Євро-2012.

Президент УЄФА Мішель Платіні з офіційним візитом відвідав Донецьк, щоб особисто пересвідчитися, як місто готується до Євро-2012.

Спершу керівник оглянув будмайданчик терміналу Міжнародного аеропорту "Донецьк".

Після знайомства з аеропортом Платіні попрямував на стадіон "Донбас-Арена", де взяв участь у презентації Донецька, як міста-господаря Євро-2012.

По завершенні презентації Платіні дав прес-конференцію, у ході якої розповів про проблему з браком готелів і відсутністю аеропорту.

Платіні вказав, що зараз УЄФА необхідно "побачити і придивитися" до ходу підготовки України до Євро-2012.

Пан Платіні відзначив, що "найбільш приголомшлива річ", яка є в Донецьку - це стадіон "Донбас-Арена".

"У кожного міста є свої проблеми, турботи. У Львові, якщо говорити, то стадіону немає, тут у Донецьку дуже гарний стадіон, але, ви знаєте, є проблема готелів, аеропорту... У Донецьку є красень-стадіон, але для півфіналу у міста мало готелів", - зауважив Платіні.

"У цілому є проблеми. Але у виконавчого комітету є і довіра. У нас як і раніше є довіра. Хоча чемпіонат не за горами, але виконавчий комітет впевнений, що Україна і Польща будуть займатися цим питанням", - сказав Платіні.

Мішель Платіні в черговий раз заявив, що "Комітет прийняв рішення: якщо в Києві не буде стадіону, то в Україні Євро-2012 не буде".

За його словами, "сьогоднішній візит - це скоріше візит ввічливості, джентльменський візит. Ми кожні два тижні намагаємося зробити відрядження, щоб бути ближче. Все що відбувається, ми за цим слідкуємо і орієнтуємося", - підсумував Платіні.

Читайте також:

Платіні вимагає від Януковича гарантії щодо Євро-2012

Заваров призначений радником по Євро-2012

Колесніков: Євро-2012 треба було віддати Ахметову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: