Платіні двічі протягом року відвідає Україну

Мішель Платіні впродовж року щонайменше двічі приїде до України, що перевірити як проходить підготовка до Євро-2012.

Президент УЄФА Мішель Платіні щонайменше двічі протягом року завітає до України, щоб перевірити готовність країни до Євро-2012, повідомили на засіданні виконавчого комітету Федерації футболу України.

На засіданні обговорили створення організаційного комітету у Ньоні з підготовки і проведення чемпіонату Європи 2012 року. За словами президента ФФУ Григорія Суркіса, у Києві і Варшаві на гроші УЄФА будуть створені підрозділи цього комітету, які по своїй суті будуть дочірніми структурами національних федерацій і стануть безпосередньо займатися організацією чемпіонату. У столиці України така структура розташується у Будинку футболу. Вона у 2009 році налічуватиме 23 особи, а її керівник - матиме статус директора турніру.

Президент ФФУ також повідомив, що як мінімум двічі цього року Україну відвідає президент УЄФА Мішель Платіні. Перший раз він приїде до України 14-17 квітня для зустрічі з першими особами держави, щоб "пересвідчитися, що вся країна працює над реалізацією проекту Євро-2012". Другий візит глави Європейського союзу футбольних асоціацій припаде на 26 липня - 2 серпня. Тоді Платіні відвідає юнацький чемпіонат Європи і нагородить переможців турніру.

Читайте також:

Поляки хочуть, щоб Євро-2012 проходив у Львові

Рахункова палата: гроші на Євро-2012 використовують неефективно

Міста Євро-2012 можуть назвати наступного року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: