Платіні нагадав Україні, що "Євро" відбудеться у 2012 році, а не в 2013

Мішель Платіні, перебуваючи у Львові, нагадав, що чемпіонат Європи з футболу відбуватиметься у 2012 році, а не у 2013.

Президент УЄФА Мішель Платіні у Львові нагадав, що чемпіонат Європи з футболу відбуватиметься у 2012 році, а не у 2013.

У толерантній формі Платіні нагадав, що рішення виконавчого комітету про те, що Євро-2012 прийматимуть чотири українські та чотири польські міста, є остаточним, однак можуть бути несподіванки.

"Виконавчий комітет приймає рішення і дотримується їх. Однак, якщо не буде Києва – не буде й України. Ми могли залишити, окрім Києва, ще два українські міста, але таки залишили по чотири міста в Україні і Польщі. Тепер будівельники мають будувати, а держава має дати гарантії. Ми чекаємо", – наголосив Платіні.

Президент УЄФА кілька разів сказав, що він, опираючись на гарантії влади держави та міста, вірить, що стадіон у Львові збудують вчасно, однак, з його слів, у певні моменти будуть прийняті потрібні рішення, оскільки не можна буде зробити крок назад.

"Сьогодні ми вислухали обіцянки. Але "Євро" у 2012 році, а не в 2013. Це означає, що у певні моменти будуть прийняті певні рішення. Є питання не тільки щодо стадіону, а й щодо аеропорту та готелів для розміщення гостей Євро-2012. Усі ці питання врахують. Наше послання на сьогодні: ми віримо. Нам відомо все, що було виконано, але ми не зможемо відійти назад", – наголосив Платіні.

Оглянувши об’єкти Євро-2012 у Львові, Платіні відбув до Донецька.

Читайте також:

Платіні оглянув об'єкти Євро-2012 у Львові

Колесніков: Євро-2012 треба було віддати Ахметову

Колесніков: Донецьк не в змозі прийняти фінал Євро-2012

ВідеоПлатіні нагадав Україні, що "Євро" відбудеться у 2012 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: