Платіні: Німеччина може замінити Україну на Євро-2012

На питання про можливість проведення матчів у німецьких містах Лейпцигу та Берліні Мішель Платіні відповів наступне: "Це варіант".

Президент УЄФА Мішель Платіні більше не виключає можливості позбавити Україну проведення Євро-2012. Це випливає з інтерв'ю, яке дав президент УЄФА, французькому виданню L’Equipe.

"Рішення буде прийматися на початку грудня під час засідання нашого виконавчого комітету на Мадейрі, - сказав Платіні. - Грудень – останній термін. Зараз ми граємо з часом, але, в якийсь момент, в нас його більше не буде. День за днем наближаємося до вхідних дверей чемпіонату. Якщо не Україна, то треба буде знайти два інших стадіони (чотири передбачено в Польщі). Побачимо, що вийде".

На питання про можливість проведення матчів у німецьких містах Лейпцигу та Берліні Мішель Платіні відповів наступне: "Це варіант".

При тому, Платіні заявив: "На даний момент я не хочу обговорювати ніяких інших сценаріїв. Я вірю, що Україна зможе справитися з ситуацією. Ми залишаємо Україні і Польщі право прийняти турнір. В той же час ми попередили ці країни про багато проблем, які повинні бути вирішені. Нам обіцяли хороші дороги, інфраструктуру, готелі, але поки ми цього не бачимо. Сподіваємося, що ситуація зміниться в найближчі три місяці".

Читайте також:

Дніпропетровськ таки може отримати Євро-2012

В Одесі з'явились білборди з карикатурами на Суркіса

Верховна Рада виділила 9.8 млрд.грн. на Євро-2012

Блохін: Євро-2012 може обернутися для України всесвітньою ганьбою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: