Платіні особисто перевірить підготовку Донецька до Євро-2012

В ході візиту в Донецьк на фінал Євро-2009 Мішель Платіні ознайомиться з підготовкою міста на фінал Євро-2012.

27 липня Президент УЄФА Мішель Платіні особисто проінспектує підготовку Донецька до Євро-2012. Про це повідомив мер Донецька Олександр Лук’янченко.

"Він братиме участь в одному з матчів Євро-2009 і своїми очима переконається в наших зусиллях, які будуть зроблені до цього часу", - пояснив Лук’янченко.

Мер Донецька підкреслив, що для виконання всіх вимог УЄФА необхідна скоординована робота всіх рівнів влади. "Щоб виконати ці вимоги мають бути зусилля всіх сторін: міської ради, обласної ради, обласної державної адміністрації та держави. Якщо буде досягнута така згода, то ми забезпечимо виконання всіх вимог УЄФА", - впевнений мер.

Він також повідомив, що "детальним чином розглянув всі зауваження" в ході своєї особистої зустрічі з виконавчим директором Євро-2012.

Зазначимо, що Донецьк на сьогодні являється лише кандидатом на прийняття матчів Євро-2012 і місту дано час до 30 листопада 2009 року, щоб виконати обумовлені умови УЄФА, що стосуються інфраструктури аеропорту, регіонального транспорту і розміщення.

Читайте також:

Шебанов: "УЕФА имеет Украину как базарную девку"

Ющенко: рішення УЄФА щодо Євро-2012 є справедливим

В Донецьку не знайшлося бажаючих будувати аеропорт до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: