Платіні подякував Суркісу за Євро

Президент УЄФА висловив задоволення організацією Євро-2009 для юніорських команд і привітав збірну України з перемогою в турнірі.

Президент УЄФА Мішель Платіні привітав президента Федерації футболу України Григорія Суркіса з перемогою української збірної на футбольному Чемпіонаті Європи Under-19, що проходив у Донецьку та Маріуполі з 21 липня по 2 серпня.

Крім того, Платіні у своєму листі, що надійшов на адресу ФФУ, відзначив високий рівень організації турніру українською стороною.

"Пишу, щоб привітати вашу юнацьку збірну команду до 19 років і вашого тренера Юрія Калитвинцева з перемогою у фіналі 8 європейського чемпіонату УЄФА серед юнацьких команд віком до 19 років сезону 2008-09 років. Це перша перемога в змаганнях УЄФА, завойована українською юнацькою командою, дає гідне визнання всієї тієї величезної роботи, яку виконала ваша асоціація в області розвитку юнацького футболу. Впродовж всього турніру ваші гравці виступили на виключно високому рівні. Окрім цього, поведінка вашої делегації, як на полі, так і за його межами, гідна окремої похвали", - відзначив керівник європейського футболу.

Він також подякував Україну за "відмінну організацію вищезгаданого фінального турніру". "Всі рапорти з фінального турніру були дуже позитивними. Прошу передати мої щирі слова подяки Олександру Бандурку і його команді, всім людям з Донецька і Маріуполя, а також регіональній федерації футболу Донецька. Всім членам МОК ми повинні подякувати за їхні невтомні зусилля і теплу гостинність, надану всім учасникам цього турніру. Їхні робота і самовіддача були неймовірними", - йдеться в листі.

Платіні також наголосив, що 100 тисяч глядачів, які прийшли на матчі Євро-2009, встановили рекорд відвідуваності на таких турнірах.

"Це винагорода ваших зусиль за останні 12 місяців. Ми упевнені, що той величезний інтерес місцевого населення, наданий юнацькому футболу з нагоди фінального раунду, допоможе вам і далі просувати і розвивати цей сектор футболу у вашій країні. Ми упевнені, що ваш персонал отримав відповідний позитивний досвід в організації фінального турніру і ще раз говоримо вам велике спасибі за проведення незабутнього турніру", - додав Платіні.

Нагадаємо, нещодавно президент УЄФА висловив невдоволення підготовкою України до дорослого Євро-2012.

Платіні відзначив, що він може забрати турнір в України, проте такий сценарій розвитку подій вважає малоймовірним. Разом із тим, він припустив, що у грудні йтиметься про скорочення кількості українських міст, що прийматимуть матчі Євро.

Натомість Польща, на переконання Платіні, добре проводить підготовку до Євро-2012.

Читайте також:

Платіні: я можу забрати в України Євро-2012

Фінансування Євро-2012 урізане на 4,5 мільярда доларів

Збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу

Вболівальники відзначили перемогу на Євро-2009 бійкою і стріляниною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: