Платіні розпочне зі Львова, і закінчить Януковичем

7-8 квітня дегелація УЄФА на чолі з президентом УЄФА Мішелем Платіні відвідає Львів, Донецьк, Харків та Київ.

7-8 квітня відбудеться візит вищого керівництва УЄФА на чолі з президентом УЄФА Мішелем Платіні до Львова, Донецька, Харкова та Києва.

Дегелація УЄФА ознайомиться зі станом будівництва та реконструкції аеропортів та стадіонів приймаючих міст Євро-2012.

Президент УЄФА розпочне свій візит зі Львова, де ознайомиться зі станом реконструкції аеропорту, відвідає будівельний майданчик львівського стадіону та заслухає презентацію приймаючого міста у Палаці Потоцького, де одразу після того відбудеться коротка прес-конференція.

У Донецьку Мішель Платіні огляне аеропорт та відвідає стадіон "Донбас-Арена", де після презентації приймаючого міста відбудеться коротка прес-конференція.

Наступного дня у Харкові Мішель Платіні огляне аеропорт та стадіон "Металіст", де після презентації приймаючого міста відбудеться коротка прес-конференція.

І на завершення високопосадовці УЄФА вирушать до столиці України, де оглянуть аеропорт "Бориспіль" та стадіон НСК "Олімпійський".

У Києві запланована зустріч президента УЄФА з Президентом України, після якої він зробить заяву для преси.

За словами директора Турніру Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського, "візит президента УЄФА відбувається у контексті рішення Виконкому УЄФА від 11 грудня 2009 року щодо визначення приймаючих міст в Україні. Метою візиту є ознайомлення зі станом підготовки України до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, обговорення з керівництвом держави ходу реалізації проектів, що здійснюються в рамках підготовки до фінального турніру Євро-2012. У зв’язку з цим органам державної влади України надзвичайно важливо продемонструвати керівництву УЄФА позитивну динаміку створення інфраструктури, досягнуту протягом останнього часу, та практичними діями підтвердити готовність і спроможність успішно реалізувати проект Євро 2012", - сказав Лубківський.

Читайте також:

Євро-2012: Львів знаходиться на межі прірви

Через проблеми Києва Україна може втратити Євро-2012

Колесніков відкриє казино, щоб зібрати гроші на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: