Платіні у захваті від підготовки України до Євро-2012: браво, Україна!

Мішель Платіні підсумував свій візит приймаючими містами України і високо оцінив підготовку до чемпіонату Європи 2012 року.

Президент Європейського футбольного союзу (УЄФА) Мішель Платіні залишився під сильним враженням від підготовки Києва та України до Євро-2012.

"Я можу сказати одне: браво всім відповідальним за підготовку України до Євро-2012 – владі, місцевій владі, державі, місцевим організаційним комітетам. Від імені УЄФА я вдячний всім за внесок у підготовку та будівництво об'єктів. Я задоволений всім, що побачив і те ж саме я скажу президенту Україну", – розповів голова УЄФА.

Випробувавши футбольне поле головної арени Євро-2012 НСК "Олімпійський", функціонер високо оцінив його готовність до чемпіонату. Свій візит на євроарену президент УЄФА відзначив влучним ударом у ворота НСК.

Він вкотре наголосив, що на сьогодні великих проблем в приготуваннях до першості континенту Україна не має.

"Кожному місту залишилося вирішити дрібні завдання. Але я впевнений, що вся інфраструктура буде готова. Залишилося лише ввести об'єкти в експлуатацію і підготувати їх до матчів. Для цього нам всім разом ще необхідно трішки попрацювати", – підкреслив Платіні.

Президент УЄФА відзначив, що на наступній сесії Виконкому УЄФА, яка пройде у Венеції 8-9 грудня, він наголосить, що Україна добре підготувалася до Євро-2012 і підготовчі роботи ведуться чудово.

"Передовсім, я скажу європейцям, що ми будемо мати чудовий футбол. Весь світ цікавиться Євро-2012, оскільки це популярні змагання, незважаючи на те, що там грають лише європейські команди. По-друге, я їх запрошу відвідати Україну і Польщу, тому що тут надзвичайна атмосфера", - заявив Платіні.

Крім цього у планах шефа європейського футболу залишилося проведення наради, а також обговорення з президентом України Віктором Януковичем низки питань стосовно підготовки українських міст до чемпіонату.

Відзначимо, що 11-13 жовтня відбудеться аналогічний візит керівництва УЄФА до Польщі.

Читайте також:

Платіні не сподобалися готелі та дороги Харкова

Платіні відзначив прогрес Донецька у підготовці до Євро-2012

Платіні вражений підготовкою Львова до Євро-2012

Браяна Адамса замінили Анастейшею на відкритті арени у Львові

Янукович залишився у захваті від головної арени Євро-2012

ВідеоПлатіні у захваті від підготовки України до Євро-2012: браво, Україна!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: