Платіні: в Києві не буде фіналу Євро-2012

Оцінюючи підготовку України до Євро-2012, Ппатіні заявив, що в Україні немає жодного міста, яке може приймати матчі турніру.

Президент УЄФА Мішель Платіні переконався на власні очі, як проходить підготовка у польських міста, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

В неділю керівник євопейського футболу побував у Гданську та Познані.

"Я не маю сумніву, що Польща буде готова до Євро 2012", - заявив Платіні.

Оцінюючи підготовку України, Ппатіні говорив не настільки оптимістично.

"Ми сказали все, що ми повинні були сказати Україні. Численні експерти УЄФА є в Україні, та остаточне рішення буде оголошене в грудні. Сьогодні не має жодного плану "Б"", - відповів Платіні на одне із запитань, що стосувалося загрози проведенню Євро-2012.

Тим не менше, Платіні зазначив, що Україна має багато проблем на шляху до чемпіонату. "У Україні в даний час немає жодного міста, яке готове прийняти Євро-2012", - заявив Платіні.

Окрім того, з вуст чільника УЄФА пролунато тривожне. "Не буде фіналу в Києві", - заявляє Мішель Платіні.

Всі найважливіші матчі будуть розіграні в Польщі, - так випливає з висловлювання керівника УЄФА, який в черговий раз погрозив пальцем Україні і сказав, що тільки Київ може прийняти Євро-2012 та й то не фінал.

Ситуація навколо трьох інших українських міст, як і раніше, стоїть під знаком питання і в грудні УЄФА прийме остаточне рішення про те, чи будуть поза Києвом, в Україні проводитись які-небудь матчі європершості.

Читайте також:

Україна зупинила фінансування до Євро-2012

Литвин: Євро-2012 залишиться для України блакитною мрією

УЄФА: ситуація з аеропортом є катастрофічною для Львова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: