Платіні виявився єдиним кандидатом на посаду президента УЄФА

Мішель Платіні є єдиним кандидатом на посаду президента УЄФА, вибори якого відбудуться 22 березня 2011 року.

У середу, 22 грудня 2010 року, завершився термін подання кандидатур на посаду президента УЄФА, вибори якого відбудуться 22 березня 2011 року на XXXV черговому Конгресі УЄФА в Парижі.

Зареєстрований лише один кандидат - чинний президент УЄФА Мішель Платіні. Він готовий залишитися на своїй посаді на другий чотирирічний термін і керувати Європейським футбольним союзом з 2011 по 2015 рік.

Відзначимо, що крайній термін для висування кандидатур на інші посади, котрі будуть обиратися на Конгресі в Парижі, завершиться 22 січня 2011 року.

Зокрема, голосуванням будуть визначені сім членів Виконкому УЄФА, а також обрані віце-президент ФІФА і член Виконкому ФІФА. Президент УЄФА автоматично стає ще одним віце-президентом ФІФА.

Нагадаємо, що згідно зі Статутом УЄФА, президент УЄФА і семеро членів Виконкому обираються за рік до проведення фінальної частини чемпіонату Європи. Ще вісім членів Виконкому обираються в наступному році після проведення континентальної першості. Фінальний турнір найближчого чемпіонату Європи відбудеться у 2012 році в Україні та Польщі.

Читайте також:

Італія і Англія хочуть жити в Одесі під час Євро-2012

Офіційно! Сьомін очолив київське "Динамо"

Двоє футболістів "Шахтаря" номіновані на премію Samba Gold

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: