Платіні вважає Україну країною третього світу

За словами Мішеля Платіні, наявність футбольних арен в столицях України та Польщі є запорукою успішного проведення Євро-2012.

Президент УЄФА Мішель Платіні вчора аргументував доцільність проведення Євро-2012 саме в Україні і Польщі, підкресливши, що не можна весь час проводити такі турніри у провідних європейських державах. 

Ключовим фактором успішної підготовки двох країн до єврофоруму Платіні назвав наявність відповідних футбольних арен у цих країнах. "Дуже важливо, щоб у столицях цих країн були відповідні стадіони. Якщо такі будуть, то жодних проблем з проведенням Євро-2012 я не бачу", – сказав голова УЄФА.

Тим часом, в суботу президент ФІФА Зепп Блаттер на відкритті Кубка Співдружності сказав про те, що світова фінансова криза змусить футбольні клуби займатися вихованням своїх гравців. 

Блаттер торкнувся також теми чемпіонатів світу 2018 та 2022 років, розповівши, які країни можуть подати заявки на його проведення. "Ми відкриті для пропозицій. Я в курсі того, що багато країн претендують на проведення такого великого змагання. Можу назвати США, Іспанії з Португалією, Бельгію з Голландією, Англію, Японію, Катар, Китай, Австралію", – сказав він. Блаттер зауважив, що очікує, що Росія також стане одним з претендентів.

Немає сумніву у Блаттера і в тому, що світова першість 2010 року відбудеться, як і було заплановано, у ПАР. "Не варто полемізувати щодо ПАР. Ми будемо там грати у 2010 році", – підкреслив він. 

Читайте також:
Платіні хоче заробити на Євро-2012 мільярд євро
Скільки міст України приймуть Євро-2012
Євро-2012: Ющенко починає репресії


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: